Spółka mdm…

11.06.2008

…została  laureatem konkursu  „Lider Rynku” organizowanym przez InterRES International Fair.

Celem konkursu jest wyłonienie, wyróżnienie i promocja firm, produktów i usług o czołowej pozycji rynkowej oraz nowych, innowacyjnych rozwiązań technicznych, technologicznych, organizacyjnych.
mdm S.A. została Liderem Rynku 2008 w kategorii „Firma” – w zakresie produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych dla budownictwa. Jury konkursu postanowiło również przyznać spółce 2 statuetki w kategorii „Produkt” nagradzając taśmę kalenicową Vent-roll oraz rodzinę membran dachowych AquaTec.
W kategorii „Firma” o wyniku oceny decydowały efekty rynkowe firmy w zakresie zgłaszanej działalności, w tym: produktywność, kreatywność, jakość oferowanych produktów czy usług, innowacyjność, inne kluczowe czynniki sukcesu charakterystyczne dla branży i zgłoszenia. Z kolei w kategorii „Produkt” o wyniku oceny decydowały walory jakościowe, technologiczne, rynkowe zgłaszanego produktu, przy uwzględnieniu ogólnych efektów działalności firmy. Jest to więc ogromne wyróżnienie dla spółki mdm i jej produktów.
Obok tytułu Lidera Rynku, w trakcie gali finałowej zarówno taśma kalenicowa Vent-roll jak i cała spółka  mdm, zostały uhonorowane nagrodami w organizowanym równolegle Europejskim Konkursie Promocyjnym EURO LEADER 2008, zyskując należne im uznanie w oczach szacownej Kapituły wspomnianego wyżej konkursu, co nadaje sukcesowi firmy dodatkowy, europejski wymiar.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.