Grupa CB Polska. Pewni na beton

11.06.2008

Zakłady Grupy CB produkują wszystkie elementy konstrukcyjne  potrzebne przy budowie hal, obiektów użyteczności publicznej, budynków mieszkalnych.

Mamy wszystko, co potrzebne

    Na liniach produkcyjnych „Opolbetu” w Przyworach, „Torbetu” i „Budreksu” w Toruniu, „Fabetu” w Łomży codziennie powstają dziesiątki elementów żelbetowych, setki metrów kwadratowych stropów, ścian, biegów schodowych. Nasze moce są bardzo elastyczne, dopasowujemy je do potrzeb rynku. Na składowiska i magazyny przemysłowe trafiają nasze ściany oporowe, prefabrykowane doki żelbetowe, na place i parkingi – płyty drogowe. I są to nie tylko proste w swej bryle kształty, bardzo często z naszych linii produkcyjnych schodzą skomplikowane elementy żelbetowe, dokładnie odpowiadające założeniom projektowym i architekturze budowanego obiektu.

Zbudowano z nich…

    …wiele obiektów o ciekawej architekturze, na trwale wpisujących się w krajobraz. Na bazie podwalin, słupów, stoposłupów i belek powstały hale znanych japońskich producentów sprzętu elektronicznego w Ostaszewie k. Torunia. Nasze słupy konstrukcyjne i stropy filigran z głowicami znalazły zastosowanie w Centrum Handlowym FACTORY
QUTLET w Luboniu k. Poznania, a podwaliny i stopy fundamentowe, słupy, elementy klatek schodowych wbudowano w zespole budynków biurowych i magazynowych NICKEL
TECHNOLOGY PARK. Wśród realizacji są także tak nietypowe budowle, jak amfiteatr Parku Górczewska w Warszawie, gdzie zamontowano prefabrykaty widowni i sceny oraz elementy konstrukcyjne budynku zaplecza teatru. Jest też powszechnie znany budynek Reprografu w Warszawie, z płytami elewacyjnymi z betonu produkcji Fabetu, a w Łomży w oparciu o nasze elementy prefabrykowane powstała konstrukcja kościoła św. Krzyża. W ostatnio oddanym do użytku Centrum Focus Park w Bydgoszczy zastosowano nasze biegi schodowe, a widzowie Multikina siedzą na naszych trybunach. Ciekawych i oryginalnych obiektów jest wiele, ale charakterystyczną cechą każdego z nich jest konieczność dostosowania się do nietypowych, często bardzo skomplikowanych projektów. Robimy to już od lat.

Osiedla mieszkaniowe na bieżąco

    Na bieżąco realizujemy dostawy elementów prefabrykowanych do powstających w całym kraju osiedli mieszkaniowych. W budynkach wielorodzinnych wykorzystywane są nasze stropy, ściany, płyty balkonowe, kompletne elementy klatek schodowych, płyty korytkowe, belki nadprożowe, bloczki fundamentowe, beton towarowy. Oferujemy także Prefabrykowany System Budowy Mieszkań PSBM 2002, znacząco skracający czas inwestycji, obniżający koszty budowy i pozwalający ominąć obecne problemy z brakiem  pracowników budowlanych. W budynkach o wielu kondygnacjach montowane są szybko, sprawnie i bez kłopotów prefabrykowane szyby windowe. Place budów i drogi dojazdowe wykładane są płytami drogowymi, do prac wodno-kanalizacyjnych używane są nasze kręgi, pokrywy i inne elementy infrastruktury instalacyjnej.

Dostępni w całym kraju

    Tak różnorodna oferta ma jeszcze jedną zaletę – jest dostępna w całej Polsce. Nasze służby sprzedażowe funkcjonują obecnie w 13 miastach, których wykaz znajduje się na
www.grupacb.pl. Zawsze jednak można skorzystać z centrum handlowego mieszczącego się w głównej siedzibie Grupy CB w Toruniu przy ul. Polnej 121. Nasi konsultanci przygotują odpowiednie oferty wg potrzeb inwestycyjnych, jeśli trzeba, przyjadą na miejsce, spotkają się. Zapraszamy więc do kontaktu:

Grupa CB Polska
tel. 056 612 05 00
handlowy@grupacb.pl
www.grupacb.pl

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.