Inteligentne „Zielone Pola”

11.06.2008

Nieopodal Jeziora Fabrycznego w Łomiankach, na działce o powierzchni 4,5 tys. m2 powstaje 14 segmentów w stylu skandynawskim, które będą wyposażone w inteligentne systemy.

Budowa jest na finiszu i zakończy się jeszcze w tym miesiącu. Powierzchnia segmentów, z których każdy składa się z trzech kondygnacji, bez podpiwniczenia, wynosi od 166 do 250 m2. Segmenty posiadają miejsca garażowe i pomieszczenia gospodarcze, a na posesji znajdą się miejsca parkingowe, a także zamknięty plac zabaw o powierzchni blisko 450 m2.
Okablowanie oraz czujniki, a także elementy wykonawcze i sterujące, dające możliwość sterowania wszystkimi instalacjami elektrycznymi, CO, CWU oraz urządzeniami w domu poprzez specjalne wyłączniki i specjalizowane panele stanowią instalację tzw. inteligentnego domu. Emilian Kaczkowski to architekt, który wykonał projekt, a inspirację znalazł w stylu skandynawskim. Domy mają kształt tradycyjny kształt, ale znajduje się w nich dużo przeszkleń oraz naturalnych materiałów. Każdy segment będzie posiadał ogród przylegający do salonu.

Źródło (tekst): Rzeczpospolita

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.