Siedziba Izby Celnej w Krakowie gotowa

22.03.2019

Siedziba Izby Celnej w Krakowie warta ponad 40 mln zł stanęła przy ul. Pachońskiego 3A i została przekazana inwestorowi dwa miesiące przed terminem.

 

 

Budimex S.A przez 3 lata budował obiekt, w którym powstało 7213,68 m² powierzchni biurowej (177 biur) i usługowej oraz 7 kondygnacji, w tym jedna podziemna, na której znajdują się garaż z 42 miejscami postojowymi i magazyny. Poziom -1, poza częścią techniczną budynku, zawiera także część, w której zostaną ulokowane sale szkoleniowe, konferencyjne oraz zaplecze socjalne. Nietypową bryłę obiektu podzielono na 3 części o różnej wysokości, co umożliwiło realizację tarasów na ostatnich kondygnacjach na ponad 500 m².

Budimex S.A. musiał także kompleksowo wyposażyć Izbę Celną w m.in.: nowoczesny system monitorujący CCTV z ponad 50 kamerami, system klimatyzacyjny oparty na urządzeniach VRF, które zapewniają wysoką jakość przy jednoczesnym zapewnieniu maksymalnej efektywności energetycznej.

Wykonawca zagospodarował też terenu wokół budynku. Wykonał on m.in. drogę pożarową, 52 miejsca parkingowe, przebudował dwa zjazdy publiczne, a także zaaranżował zieleń oraz zamontował obiekty małej architektury.

Krakowska inwestycja to obiekt użyteczności publicznej, który będzie pełnić funkcję biurową na użytek Izby Administracji Skarbowej w Krakowie.

 

 

 

Przeczytaj także: Inwestycja Towarowa 22 w Warszawie

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.