Ruszył II etap Osiedla Nowy Początek w Lublinie

06.03.2015

Przy ul. Cz. Strzeszewskiego 13 w Lublinie rozpoczęła się budowa dwóch czterokondygnacyjnych budynków wchodzących w skład Osiedla Nowy Początek.

Realizacja pierwszego etapu Osiedla Nowy Początek zakończyła się w ubiegłym roku. Budynki drugiego etapu, podobnie jak w etapie pierwszym, charakteryzuje jasna elewacja ozdobiona okładziną klinkierową oraz dynamiczny układ okien, loggi i balkonów. Przestrzeń osiedla będzie w pełni zagospodarowana zielenią, alejkami spacerowymi, elementami małej architektury wraz z placem zabaw. Osiedle będzie ogrodzone – mówi Jakub Bujalski z lubelskiego biura sprzedaży inwestycji Grupy Napollo, inwestora osiedla.

 

 

Realizacja inwestycji zajmie półtora roku. Dostępne są 84 mieszkania o metrażach od 30 do 84 m², od jedno- do czteropokojowych. Dodatkową zaletą lokali położonych na parterze są ogródki, a mieszkania na wyższych kondygnacjach posiadają balkon lub loggię. Budynki wyposażone będą w windy. Na poziomie -1 znajdzie się garaż.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.