Rusza budowa Galerii Młociny w Warszawie

10.05.2016

Rozpoczyna się budowa Galerii Młociny, nowoczesnego kompleksu handlowo-usługowo-rozrywkowego, na warszawskich Bielanach.

Raven sp. z o.o., spółka celowa Master Management Group, jest obecnie na etapie wyboru generalnego wykonawcy inwestycji. Master Management Group pełni rolę dewelopera i agenta odpowiadającego za wynajem obiektu. Projekt ma prawomocne pozwolenie na budowę. W pierwszej kolejności teren, na którym powstanie centrum handlowe, zostanie zabezpieczony i przygotowany do prac budowalnych.

Galeria Młociny zostanie wybudowana na 5-hektarowej działce zlokalizowanej pomiędzy ulicą Zgrupowania AK „Kampinos” a Trasą Mostu Marii Skłodowskiej-Curie, w pobliżu stacji metra Młociny. Na planowanych 220 tys. m2 powierzchni całkowitej znajdzie się ok. 220 lokali, 9-ekranowe kino, klub fitness, kilkanaście restauracji i kawiarni. Kierowcy będą mogli skorzystać z ponad 2 tys. miejsc parkingowych.

 

 

Galerię Młociny wyróżnia także wyjątkowy projekt architektoniczny, który powstał w dwóch pracowniach architektonicznych – Autorskiej Pracowni Architektury Kuryłowicz & Associates oraz Chapman Taylor. Projekt jest także zgodny z zasadami zrównoważonego rozwoju, co potwierdza certyfikat BREEAM. Dwupiętrowy kompleks z czterema kondygnacjami handlowo-usługowymi został zaprojektowany tak, aby korzystać z walorów lokalizacji, w której będzie wybudowany. Dlatego w ramach inwestycji powstanie ogólnodostępna przestrzeń rekreacyjna z widokiem na Las Młociński. Latem będzie to strefa relaksu z ogródkami restauracyjnymi i infrastrukturą zachęcającą do uprawiania sportu (boiska, ścieżki do biegania), a zimą miejsce na pierwsze w Warszawie lodowisko na dachu.

Otwarcie Galerii Młociny jest planowane na drugą połowę 2018 r.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.