Rozbudowa galerii Grupy IKEA we Wrocławiu

06.03.2013

W ramach Parku Handlowego Bielany pod Wrocławiem powstanie nowa część. Inwestycja realizowana jest przez spółkę Inter IKEA Centre Group Polska.

Park Handlowy Bielany zlokalizowany jest przy ul. Czekoladowej 9 w Bielanach Wrocławskich. Obecnie oferuje ok. 80 tys. m² powierzchni handlowej. Dla sklepu IKEA na terenie parku powstaje obecnie nowy obiekt, który ma być docelowo największym w Polsce. Na miejscu starego powstanie nowa galeria handlowa, której budowa ma zostać zakończona w 2014 r. Po ukończeniu rozbudowy kompleksu jego całkowita powierzchnia zwiększy się do 145 tys. m². Kolejnymi etapami inwestycji będzie modernizacja starego centrum handlowego oraz poszerzenie głównej drogi dojazdowej. Powstanie parking na 4 700 samochodów, w tym parking podziemny pod nową galerią. Koncepcję centrum handlowego opracowała firma BDP, za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Group-Arch.Firma Cushman & Wakefield będzie odpowiadać za komercjalizację nowej części galerii handlowej.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.