Robobat Polska częścią Grupy Graitec

17.10.2014

GRAITEC, międzynarodowy producent oprogramowania BIM, CAD, a także dostawca rozwiązań z zakresu analizy strukturalnej w sektorze architektoniczno-budowlano-inżynieryjnym oraz globalny dystrybutor Autodesk, ogłosił przejęcie firmy Robobat Polska z siedzibą w Krakowie.

Robobat, od zawsze skoncentrowany na rozwiązaniach z zakresu architektury, inżynierii i budownictwa oraz technologiach BIM, będzie nadal sprzedawać oraz oferować wsparcie dla rozwiązań Autodesk BIM, w tym Autodesk Advance Steel oraz Autodesk Advance Concrete, a także oprogramowanie uzupełniające BIM firmy Graitec. Ponadto w ofercie Robobat znajdzie się oprogramowanie z zakresu analizy strukturalnej – Advance Design. Dzięki podpisanej umowie dotychczasowi klienci firmy Graitec z całego świata, będą mogli korzystać z wiedzy i doświadczenia Robobat Polska.

Zespół ds. badań i rozwoju firmy Robobat połączy siły z firmą Graitec w zakresie tworzenia innowacyjnych rozwiązań informatycznych, przyczyniając się do rozszerzania grona odbiorców rozwiązań BIM o użytkowników działających w branży konstrukcyjnej na całym świecie.

 

 Andrzej Niżnik, prezes Robobat Polska, i Francis Guillemard, prezes Graitec

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.