Psychologia zarządzania projektami w budownictwie – nowe studia podyplomowe

19.02.2020

Na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej uruchamiane są w kwietniu 2020 r. Studia Podyplomowe "Psychologia zarządzania projektami w budownictwie”.

 

Studia "Psychologia zarządzania projektami w budownictwie” adresowane są do inżynierów i menedżerów budownictwa, architektów i innych pracowników związanych z branżą budowlaną. Ponadto, Studia są akredytowane przez Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Budownictwa: http://www.psmb.pl.

 

Fot. gmach Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej

 

Celem studiów jest połączenie teorii i aspektów praktycznych m.in. z zakresu: psychologii społecznej, psychologii pracy, motywacji i wywierania wpływu na innych, przywództwa, umiejętności budowania zespołów zależnie od typu zadania, etyki i profesjonalizmu w zawodzie inżyniera, technik negocjacyjnych oraz skutecznego porozumiewania się i komunikacji w branży budowlanej. Absolwenci studiów uzyskają wiedzę z wielu ważnych dyscyplin, do których zalicza się szeroko interpretowaną tematykę zarządzania zasobami, przeprowadzania negocjacji, technik rozwoju zawodowego, organizacji pracy oraz zarządzania ryzykiem i stresem w budownictwie. Absolwenci poznają również praktyczne narzędzia, które umożliwią sprecyzowanie własnych preferencji w odniesieniu do wykonywanej pracy, pełnionej roli w zespole roboczym, stylu pracy czy równowagi pomiędzy pracą i życiem prywatnym. Przede wszystkim nabyte umiejętności interpersonalne oraz usystematyzowana wiedza pozwolą im stać się bardziej skutecznymi specjalistami w swojej branży.

 

Rekrutacja trwa do 31.03.2020 r., decyduje kolejność zgłoszeń – nadesłania kompletu oryginalnych dokumentów rejestracyjnych do Sekretariatu Studiów (pok. 525). Opłata za dwa semestry: 7800 zł. Realizacja zajęć odbędzie się w formie 12 zjazdów (188 godzin wykładowych), co mniej więcej drugi tydzień, od kwietnia do grudnia 2020.

 

Osoby zainteresowanie uczestnictwem w Studiach, proszone są o rejestrację w systemie rekrutacji kandydatów: https://rekrutacja.pw.edu.pl/ oraz przesłanie wymaganych dokumentów:

  • w wersji papierowej na adres: WIL PW (SP PSYCH), Armii Ludowej 16, pok. 525, 00-637 Warszawa tel.: (22) 234 65 15
  • w wersji elektronicznej na adres email: sppsych@il.pw.edu.pl

 

Politechnika Warszawska, Wydział Inżynierii Lądowej

Zobacz też: Konferencja Warsztat Pracy Rzeczoznawcy Budowlanego

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.