Przystań Reymonta we Wrocławiu – mieszkania przy Odrze

26.03.2024

Przystań Reymonta to osiedle usytuowane blisko centrum miasta, z widokiem na główną rzekę Wrocławia oraz tereny zielone.

 

Przystań Reymonta

 

Przystań Reymonta będzie nowym kwartałem dolnośląskiej stolicy, który dostarczy w pierwszym budynku 197 mieszkań w wyjątkowej lokalizacji z tzw. waterfrontem oraz przestrzenie handlowo-usługowe. Ogłoszenie inwestycji jest jednocześnie startem przedsprzedaży.

Mieszkania powstaną w budynku o kaskadowej konstrukcji od czterech do dziesięciu pięter, z reprezentacyjnym lobby. Lokale będą miały od jednego do pięciu pokoi. Do każdego z nich będzie przypisana dodatkowa powierzchnia typu loggia, balkon, taras lub ogródek. Osiedle Przystań Reymonta zaprojektowano przy wałach nadodrzańskich, z widokiem na rozległą roślinność i dostępem do bulwaru spacerowego nad kanałem miejskim.

Mieszkańcy Przystani Reymonta będą mieli do dyspozycji szeroki wybór udogodnień oferowanych w ramach usług Archicom Life Service oraz Archicom Smart. Możliwy będzie dostęp do części wspólnych uruchamiany za pomocą smartfonowej aplikacji (m.in. przywołanie windy lub wejście na teren klatki schodowej). Ponadto deweloper zapewni dostęp do pakietu startowego bezprzewodowego systemu zarządzania inteligentnym budynkiem, który głosowo lub zdalnie umożliwi m.in. sterowanie oświetleniem, regulację temperatury oraz wyłączanie urządzeń elektrycznych. Smart rozwiązania można następnie rozszerzać i dopasowywać do swoich potrzeb.

 

Przystań Reymonta

 

Przystań Reymonta powstanie w ramach czterech etapów. Pierwszy etap z waterfrontem zapewni łącznie blisko 850 mieszkań, które będą gotowe w pierwszym kwartale 2026 r.

Deweloperem jest firma Archicom. Inwestycję zaplanowano na terenie wrocławskiego Kleczkowa, tuż obok Mostu Osobowickiego łączącego północ miasta z centrum, po sąsiedzku z Parkiem Stanisława Staszica oraz skwerem Sybiraków, a także 1,5 km od Wyspy Słodowej. Najbliższe przystanki tramwajowe i autobusowe znajdują się niespełna 100 m od inwestycji, a od dworca Nadodrze dzieli ją niecały 1 km.

 

Źródło: Archicom

 

Czytaj także:

Przystanek Tarnogaj – ekologiczne osiedle we Wrocławiu

Quorum Apartments – nowe lokale we Wrocławiu

Południk 17 – nowe osiedle we Wrocławiu

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in