Powstaje osiedle Nowy Mokotów W Warszawie

15.02.2013

Spółka Echo Investment rozpoczęła realizację nowoczesnego projektu mieszkaniowego Nowy Mokotów, zlokalizowanego w Warszawie przy ul. Konstruktorskiej.

 

Planowany zespół mieszkaniowy składa się z 6 budynków o zróżnicowanej wysokości (od 5 do 9 pięter), połączonych trzykondygnacyjną bazą. Osiedle zaplanowano jako autonomiczną jednostkę urbanistyczną z wewnętrznym układem komunikacyjnym, własną przestrzenią sprzyjającą integracji społecznej, zielenią i lokalami pozwalającymi realizować funkcje użyteczności publicznej. Całość stanowi zamknięty kwartał z wewnętrznym ogrodzonym dziedzińcem dostępnym z czterech stron. Projekt dopełnia starannie rozplanowana zieleń z elementami małej architektury i oświetleniem. Projekt inwestycji powstał w pracowni APA Kuryłowicz & Associates.

 

 

Wszystkie mieszkania na parterze wyposażone będą w ogródki, a te na ostatnich piętrach w przestronne tarasy. Właściciele pozostałych mieszkań będą mieli do dyspozycji komfortowe loggie i balkony. Architekci zaprojektowali też przestronny parking podziemny, w którym znajdą się także komórki lokatorskie i pomieszczenia na rowery. Parking wyposażono w system bezpieczeństwa, z którego mogą korzystać również właściciele samochodów z instalacją LPG.

 

 

Wszystkie budynki będą w pełni dostępne dla osób niepełnosprawnych. Klatki schodowe wyposażone będą w wygodne, nowoczesne windy połączone bezpośrednio z poziomem parkingu, w którym znajdą się wózki pozwalające na przewóz zakupów do mieszkania. Osiedle będzie ogrodzone, a wejścia do klatek wyposażone w wideodomofony. Cały kompleks będzie monitorowany i chroniony.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in