Powstaje „Osiedle Jarzębinowe” w Łodzi

21.12.2011

Eiffage Budownictwo Mitex SA został generalnym wykonawcą inwestycji realizowanej w Łodzi przez Echo Investment.

Wartość umowy zawartej pomiędzy inwestorem i generalnym wykonawcą to 19,2 mln zł netto.

„Osiedle Jarzębinowe” zlokalizowane jest na Bałutach. Inwestycja składa się z dwóch 5-piętrowych budynków zaprojektowanych na wspólnej kondygnacji stanowiącej parking podziemny. Budynki znajdują się w skrajnych częściach działki, co gwarantuje mieszkańcom swobodę i prywatność. Dziedziniec, starannie urządzona zieleń i bezpieczny plac zabaw – to elementy stanowiące dopełnienie funkcjonalności obiektu. Ogrodzenie osiedla zapewnia odpowiedni stopień bezpieczeństwa.

 

 

W I etapie „Osiedla Jarzębinowego” powstanie 120 mieszkań o powierzchni od 32 do 87 mkw. Każde posiada balkon, a na ostatnich piętrach dostępne są mieszkania z tarasami. Do dyspozycji są 93 miejsca postojowe na parkingu podziemnym oraz 27 miejsc postojowych na terenie osiedla. W obu budynkach zaplanowano komórki lokatorskie, dodatkowe pomieszczenia do przechowywania wózków i rowerów.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.