Powstają apartamenty Metropoint w Warszawie

17.10.2016

Metropoint to nowa inwestycja Asbud Group na warszawskiej Woli.

W I etapie, w nowoczesnej kamienicy umiejętnie wkomponowanej w zabudowę ulicy Karolkowej znajdzie się 97 apartamentów, w tym zarówno funkcjonalne kawalerki, jak i 4-pokojowe apartamenty o powierzchni powyżej 100 m². Apartamenty usytuowane na pierwszym piętrze dodatkowo będą miały zielone ogródki, z kolei lokale na ostatnich kondygnacjach – przestronne tarasy.

Metropoint to dwa budynki, które charakteryzuje modernistyczna architektura, doskonale wpisująca się w otaczającą zabudowę. Oprócz starannie zaprojektowanych i funkcjonalnych apartamentów, inwestor zadbał również o przygotowanie unikatowych przestrzeni wspólnych obiektu, wśród których należy wyróżnić m.in. reprezentacyjne lobby. Autorem koncepcji architektonicznej inwestycji jest pracownia FS&P Arcus.

Zakończenie realizacji projektu zaplanowano na II kwartał 2019 r.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.