Pierwsza inwestycja Trei Real Estate w Stanach Zjednoczonych

18.01.2019

Trei Real Estate GmbH, międzynarodowy deweloper nieruchomości mieszkaniowych i handlowych z Niemiec, wchodzi na rynek mieszkaniowy w Stanach Zjednoczonych. To pierwszy projekt tego typu poza Europą.

Pierwszą inwestycją Trei w Stanach jest projekt wielorodzinny w Północnej Karoline. Inwestycja jest zlokalizowana w Matthews, południowej dzielnicy miasta Charlotte. Na działce o powierzchni ok. 60 700 m² powstanie osiedle o łącznej powierzchni najmu 32 670 m² z 359 mieszkaniami przeznaczonymi na wynajem. Projekt przewiduje apartamenty jedno-, dwu- lub trzypokojowe. Całkowity koszt inwestycji wynosi 58,3 mln euro. Budowa rozpoczęła się w grudniu zeszłego roku, jej zakończenie planowane jest na początek 2020 r.

 

Wizualizacja: Housing Studio

 

W Polsce Trei Real Estate intensywnie przygotowuje się do wejścia w sektor mieszkaniowy. Zespół pracuje obecnie nad trzema projektami w Warszawie, Łodzi i Poznaniu, które dostarczą łącznie około 60 000 m² powierzchni mieszkalnej. Deweloper zabezpieczył grunty pod te inwestycje. Pierwszą z nich planuje oddać do użytku za dwa lata.

Trei jest aktywny na niemieckim rynku mieszkaniowym. Obecnie w budowie ma dwa projekty, w Berlinie i Düsseldorfie, które dostarczą łącznie ok. 430 mieszkań. Kolejne cztery inwestycje mieszkaniowe są w planach. Trei przygotowuje również swój pierwszy projekt mieszkaniowy w Czechach, który zaoferuje 50 mieszkań.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.