Pauza Ochota – nowe apartamenty w Warszawie

28.05.2024

W warszawskiej inwestycji apartamentowej Pauza Ochota zakończyła się sprzedaż mieszkań. Pięciokondygnacyjny, elegancki budynek usytuowany jest dobrej lokalizacji.

 

Pauza Ochota

 

Pauza Ochota to inwestycja mieszkaniowa zrealizowana przy ul. Joteyki w Warszawie, wpisująca się w klimat Starej Ochoty. Wyróżnia ją m.in. lokalizacja łącząca zaciszny charakter z bliskością centrum miasta, jak również architektura współgrająca z otoczeniem modernistycznych kamienic oraz podwyższony standard wykończenia.

Budynek Pauza Ochota ma pięć kondygnacji naziemnych i wizualnie sprawia wrażenie lżejszego dzięki wyraźnemu wyodrębnieniu czterech z nich. Znajduje się w nim 56 mieszkań i 4 lokale usługowe. Prestiżowy charakter inwestycji nadają unikatowe materiały wykończeniowe, w tym zastosowane z zewnątrz betonowe moduły dekoracyjne oraz szereg elementów wysokiej jakości wewnątrz budynku, takich jak włoski gres czy windy wykonane ze szczotkowanej stali nierdzewnej Cooper Gold. W holu znajduje się oryginalny żyrandol, widoczny również z zewnątrz budynku.

 

Pauza Ochota

 

Do dyspozycji mieszkańców są liczne udogodnienia, m.in. całodobowa ochrona, reprezentacyjna portiernia z punktem odbioru paczek, duża rowerownia z miniserwisem, system bezdotykowego otwierania drzwi oraz dostępu do garażu przez bramę otwierającą się po sczytywaniu tablic rejestracyjnych. Mieszkania wyposażone są też w nawiewniki z filtrami antysmogowymi i antypyłkowymi.

Budynek powstał w miejscu, gdzie jest dużo zieleni i pokaźny starodrzew. Ich przeplatanie się z kameralnym obiektem daje unikatowy efekt, a przemyślana architektura pozwala mieszkańcom cieszyć kontaktem z przyrodą widoczną z większości apartamentów i powstałych w inwestycji przestronnych tarasów. Kameralny klimat inwestycji podkreśla też patio z pergolą i innymi elementami małej architektury.

Budowa inwestycji ruszyła na początku 2022 r. Budynek został oddany do użytku w IV kwartale 2023 r. Deweloperem jest Unidevelopment SA, a generalnym wykonawcą był Unibep SA. Projekt architektoniczny przygotowała Grupa 5 Architekci.

 

Źródło: Unidevelopment SA

 

Przeczytaj też:

Avenir – nowe osiedle na warszawskich Włochach

Stacja Wola – ostatni etap inwestycji

Viva Piastów – nowa inwestycja mieszkaniowa

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in