Osiedle Leśne Zacisze powstanie w Lublinie

25.11.2014

Jeszcze w tym roku deweloper Willowa II rozpocznie budowę osiedla Leśne Zacisze przy ul. Jantarowej w Lublinie. Budynek będzie się wyróżniał wysokim standardem wykonania.

Osiedle Leśne Zacisze będzie najnowszą inwestycją lubelskiego dewelopera. W jej pierwszym etapie powstanie jeden czterokondygnacyjny budynek. Będzie się składał z mieszkań o powierzchni od ok. 36,5 do prawie 83 m². Wśród nich będą lokale dwu, trzy- i czteropokojowe z odrębnymi kuchniami oraz aneksami kuchennymi – mówi Ewa Starownik z biura dewelopera Willowa II.

Otoczenie budynków będzie w pełni zagospodarowane i urządzone. Wybudujemy duży plac zabaw. Wokół niego wykonamy oświetlone alejki spacerowe. Zadbamy także o estetyczne nasadzenia, które dodadzą uroku osiedlu – mówi Ewa Starownik.

Pierwszy budynek wchodzący w skład Leśnego Zacisza będzie gotowy do oddania do użytku w pierwszym kwartale 2016 r.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.