Okno T-Comfort

29.08.2017

T-Comfort firmy Budvar Centrum to sześciokomorowe okna o głębokości zabudowy 70 mm i klasycznej, kanciastej geometrii, dedykowane małym domom mieszkalnym i budynkom wielorodzinnym.

Okno wyprodukowano w całości z profili PCV (bez domieszek ołowiu), a w jego standardzie znajdują się dwie uszczelki, które opcjonalnie można zwiększyć o trzecią, zapewniającą dodatkową izolacyjność termiczną i akustyczną. Wśród dodatkowych opcji znajduje się również możliwość zastosowania zarówno tradycyjnego, szerokiego słupka ruchomego 78 mm, jak i wąskiego 58 mm.

Szeroka gama kolorystyczna (w tym dostępność zarówno odcieni jednolitych, jak i imitujących najróżniejsze gatunki drewna) pozwala na dopasowanie do każdej aranżacji wnętrza. Na uwagę klienta zasługuje również zastosowanie w oknie niewidocznych zgrzewów w wielu wariantach kolorystycznych.

Dzięki certyfikowaniu swoich produktów, Budvar Centrum zapewnia całkowicie bezołowiowy proces produkcji oraz klasę S, zapewniającą bardzo wysoką odporność profilu na działanie promieni słonecznych.

 

 

Parametry techniczne:

– okna sześciokomorowe o głębokości zabudowy 70 mm,

– technologia wgrzewanego słupka stosowana w białych oknach,

– możliwe zakresy szklenia: od 24 do 40 mm, standard: 24 mm,

– przenikalność cieplna całego okna 0,82 W/m2K* – wartość uzyskana dla okna referencyjnego o wymiarach 1230 x 1480 mm,

– izolacyjność akustyczna 45 dB.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.