Technik / inżynier budownictwa (branża konstrukcyjna i mostowa)

śląskie

08.05.2019

Biuro Projektowe TOKBUD (oddział w Skoczowie) zatrudni asystenta lub projektanta branży mostowej (ewentualnie konstruktora).

WYMAGANIA:
1) ukończone technikum lub studia o profilu budowlanym oraz studentów budownictwa – warunek konieczny,
2) znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint),
3) znajomość programu AutoCAD (ZWCAD),
4) mile widziana znajomość programów: Robot, BeStCAD, Rm-3D, Norma-PRO, AxisVM,
5) doświadczenie przy inwentaryzacjach.

OBOWIĄZKI:
1) wykonywanie inwentaryzacji i dokumentacji rysunkowej,
2) wykonywanie obliczeń elementów konstrukcyjnych,
3) wykonywanie opisów, przedmiarów, kosztorysów,
4) wyjazdy w teren (cała Polska) w celu pomiarów i wykonaniu badań obiektów.

MIEJSCE PRACY: oddział firmy w Skoczowie, ul. Słoneczna 16
UMOWA: po okresie próbnym umowa na stałe (pełny etat), do ustalenia
WYNAGRODZENIE: min 3200 zł brutto plus premia (do uzgodnienia; wszystko zależy od doświadczenia i zaangażowania się w projekty)
Zainteresowane osoby proszę o składanie CV i listu motywacyjnego na adres: biuro@tokbud.com.pl, kontakt: tel. 698 248 000.
Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony: www.tokbud.com.pl

Kontakt:

Telefon: 698 248 000

Email: biuro@tokbud.com.pl

Województwo: śląskie