Konstruktor – Kreślarz CAD

zagranica

07.05.2019

Miejsce pracy: Nadrenia Polnocna-Westfalia (NRW) Niemcy

Opis stanowiska:
– tworzenie planów szalunkowych elementów prefabrykowanych
– tworzenie planów zbrojeniowych elementów prefabrykowanych (deskowanie oraz zbrojenie)
– tworzenie planów złożeniowych / montażowych

Pracujemy w programie CAD DICAD/STRACON 2D i 3D
Praca w zespole specjalistów od konstrukcji żelbetowych

Wymagania:
– wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym (preferowane budownictwo lądowe)
– pierwsze doświadczenie przy planowaniu /projektowaniu konstrukcji betonowych lub prefabrykowanych lub żelbetowych lub stalowych
– doświadczenie w tworzeniu planów i rysunków struktur betonowych różnorodnych elementów prefabrykatów z betonu, żelbetu, betonu sprężonego: rysownie ścian, słupów, płyt stropowych, schodów, belek dachowych, podestów, dźwigary, belki żelbetowe oraz innych pojedynczych elementów
– umiejętność samodzielnego wykonywania rysunków konstrukcyjnych w środowisku AutoCAD (mile widziana jest znajomość programu Dicad/Strakon)
– wysoka kultura osobista
– znajomość języka niemieckiego: poziom A2- B2

Oferujemy:
– stałą pracę w firmie z przyjazną atmosferą i uczciwymi warunkami zatrudnienia na czas nieokreślony
– rozwój kwalifikacji zawodowych z możliwością przejęcia zadań kierowniczych
– koszty przejazdu na rozmowę oraz hotelu pokrywa pracodawca
– wsparcie podczas rozmów kwalifikacyjnych ze strony konsultanta
– wsparcie pracodawcy przy znalezieniem pierwszego zakwaterowania, przy organizacji wszelkich biurokratycznych formalności związanych z przeprowadzką

Nasz Konsultant to pani Monika Strokol, która z chęcią odpowie na wszelkie pytania osobiście.

Strokol DPPersonalberatung
Friedrich-Ebert-Allee 13
53113 Bonn
www.strokol.de

Kontakt:

Telefon: 00491622193545

Email: info@strokol.de

Województwo: zagranica