Starszy asystent w branży drogowej

mazowieckie

10.02.2021

Egis Poland jedno z największych biur projektowych w Warszawie w związku dynamicznym rozwojem swojej działalności poszukuje osoby na stanowisko:

ASYSTENT PROJEKTANTA BRANŻY ELEKTROENERGETYCZNEJ

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Domaniewska 39A

 

Zadania:

 • wykonywanie prac projektowych zgodnie z obowiązującymi przepisami, zasadami wiedzy inżynierskiej oraz oczekiwaniami klienta,
 • weryfikację dokumentacji ofertowej, przetargowej i projektowej,
 • koordynowanie pracy asystentów.

Oferujemy:

 • pracę w międzynarodowej firmie,
 • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
 • elastyczne godziny pracy,
 • pakiet prywatnej opieki medycznej,
 • bezpłatne zajęcia z języka angielskiego.

Wymagania:

 • minimum trzyletnie doświadczenie w projektowaniu,
 • wykształcenie wyższe kierunkowe,
 • bardzo dobra znajomość programów komputerowych AutoCAD (Civil3D), Microstation bądź InRoads,
 • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

 

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:

EGIS Poland Sp. z o.o.
ul. ul. Domaniewska 39A, 02-672 Warszawa
email: praca@egis-poland.com
z dopiskiem „PRACA – SAPD”

 

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach rekrutacyjnych, w tym moim życiorysie i liście motywacyjnym, przez Egis Poland Sp. z o.o. (ul. Domaniewska 39A, 02-672 Warszawa) dla celów rekrutacji na potrzeby spółek z grupy Egis oraz udziału w dalszych procesach rekrutacji. Zostałem poinformowany, że Administratorem moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach rekrutacyjnych jest Egis Poland Sp. z o.o. (ul. Domaniewska 39A, 02-672 Warszawa). Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz udziału w dalszych procesach rekrutacji na potrzeby spółek z grupy Egis. Przetwarzanie danych osobowych w zakresie podanym w art. 221§ 1 Kodeksu Pracy odbywa się w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest obowiązkowe. Przetwarzanie innych, podanych przeze mnie danych osobowych odbywa się na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody. Podanie pozostałych danych, innych niż wymienionych w art. 221§ 1 Kodeksu Pracy jest dobrowolne, ale niezbędne dla osiągnięcia wskazanego celu. Przysługuje mi prawo do dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Powyżej wyrażona zgoda może zostać przeze mnie odwołana w każdym czasie. Moje dane będą przetwarzane przez okres trwania procesu rekrutacji, jednak nie dłużej niż 10 lat. Dodatkowo, będą mogły być przetwarzane przez okres przedawnienia roszczeń związanych z przetwarzaniem danych osobowych w celach określonych powyżej. Przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.”

Kontakt:

Telefon: 513105128

Email: praca@egis-poland.com

Województwo: mazowieckie

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.