specjalista ds. BRD

dolnośląskie

30.09.2009

Naszym Klientem jest znana wrocławska firma, członek elitarnej grupy „Gazel Biznesu”, prowadząca działalność w zakresie budownictwa i bezpieczeństwa ruchu drogowego. Na jej zlecenie poszukujemy kandydata na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży usług bezpieczeństwa ruchu drogowego.
Zadania:
– Analiza działań i ofert konkurencji
– Kontakt z kontrahentami
– Przygotowywanie i asystowanie przy sporządzaniu kompleksowych ofert handlowych i przetargowych
– Pozyskiwanie zleceń i asystowanie w negocjacjach kontraktów
– Monitorowanie realizowanych kontraktów
– Badanie satysfakcji kontrahentów

Wymagania:
– Wykształcenie wyższe techniczne
– Komunikatywna znajomość języka angielskiego
– Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej

Oferujemy:
– Umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie
– Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i awansu służbowego
– Realizację ciekawych, samodzielnych zadań w młodym i dynamicznym zespole

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: pm@wroclaw.neo.pl Tel. 071 729-00-95

Kontakt:

Telefon: 717290095

Email: pm@wroclaw.neo.pl

Województwo: dolnośląskie