Projektant/projektantka w Keller Polska

mazowieckie

18.04.2023

Projektowanie geotechniczne to praca pełna wyzwań, ale też dająca wiele satysfakcji. Obecnie szukamy osoby, która dołączy do naszego zespołu projektowego w Oddziale Ścian Szczelinowych Keller Polska. Zobacz naszą ofertę i sprawdź – może to miejsce czeka właśnie dla Ciebie. 🙂

Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki (blisko granic Warszawy)

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Twoje zadania:
⦁ wykonywanie projektów geotechnicznych, wykonawczych, koncepcji projektowych, obliczeń statycznych;
⦁ wspieranie od strony projektowej kierownika projektu/dyrektora oddziału w działaniach sprzedażowych;
⦁ współpraca z pionem produkcji w zakresie realizacji projektów na budowie;
⦁ nadzór nad wykonywanymi projektami, kontrola kalkulacji robót i ofert w zakresie robót geotechnicznych;
⦁ nadzór autorski podczas realizacji budów.

Szukamy kandydatki lub kandydata, który spełnia poniższe wymagania:
⦁ wykształcenie wyższe – ukończony kierunek budownictwo;
⦁ uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń o specjalności KONSTRUKCYJNO-BUDOWLANEJ;
⦁ doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum rok);
⦁ znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym;
⦁ znajomość pakietu MS Office, AutoCad, Robot, Plaxis, pakiet GGU lub Geo5;
⦁ rzetelność, systematyczność, nastawienie na współpracę oraz odpowiedzialność za powierzone zadania;
⦁ umiejętna organizacja i planowanie pracy własnej;
⦁ komunikatywność, otwartość na współpracę z zespołem.

Oferujemy:
⦁ możliwość zdobywania wiedzy od najlepszych ekspertów i liderów w branży;
⦁ bogaty pakiet szkoleń branżowych, uczestnictwo w konferencjach;
⦁ dofinansowanie do nauki języka angielskiego;
⦁ kartę Multisport i dofinansowanie do wypoczynku;
⦁ ubezpieczenie na życie (PZU) i prywatną opiekę medyczną – Allianz lub Medicover;
⦁ innowacyjność w codziennej pracy;
⦁ przyjazną atmosferę pracy.

Zapraszamy do aplikowania przez formularz rekrutacyjny >>> https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=fa8966dffbbc4c238977c70e689ea456.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Kontakt:

Telefon: 224489200

Email: keller-polska@keller.com

Województwo: mazowieckie