Projektant – inżynier ds. obliczeń konstrukcji budowlanych

zagranica

22.11.2023

Miejsce pracy: Monachium, Niemcy

Twój zakres obowiązków:
– Samodzielne obliczanie konstrukcji budowlanych w programie Dlubal, Frilo, Dr. Tornow (FiniteElemente).
– Współpraca w zespole inżynieryjnym.
– Bezpośrednia współpraca z projektantami i kreślarzami.
– Po odpowiednim czasie również odpowiedzialne zarządzanie projektami.

Nasze wymagania:
– Ukończone studia na kierunku budownictwo (KBI).
– 1-4 lata doświadczenia zawodowego w obliczaniu konstrukcji.
– Znajomość języka niemieckiego na początku B1 (do douczenia się na miejscu).

Mile widziane:
– Doświadczenie w obliczaniu konstrukcjach stalowych oraz doświadczenie w obliczaniu dużych obiektów budowlanych.

To oferujemy:
– Umowa o prace na czas nieokreślony.
– Atrakcyjne wynagrodzenie, firmowy program emerytalny, pokrycie kosztów opieki nad dziećmi.
– Nowoczesne dwuosobowe biuro oraz koleżeńskie środowisko pracy.
– Centralna lokalizacja w milionowej metropolii.
– Duża kuchnia/salon dla pracowników z panoramicznym widokiem na Alpy.
– Bistro na parterze.
– Szkolenie wprowadzające prowadzone przez doświadczonych kolegów z zespołu.
– Ciągłe doskonalenie zawodowe.
– Elastyczny model czasu pracy.
– Oddzielny prysznic dla rowerzystów.
– Wsparcie w poszukiwaniu pierwszego mieszkania lub możemy być w stanie zaoferować mieszkanie od połowy 2024 r. (w trakcie wyjaśnienia).
– Zwrot kosztów podróży na rozmowy kwalifikacyjne (po uzgodnieniu). (przejazd + nocleg).
– Wsparcie konsultanta podczas osobistej rozmowy.

Nasz Konsultant to Pani Monika Strokol, która z chęcią odpowie na wszelkie pytania osobiście lub mailowo.

Strokol DPPersonalberatung
Kennedyallee 4, 53175 Bonn
www.strokol.de

Kontakt:

Telefon: 00491622193545

Email: info@strokol.de

Województwo: zagranica