Murarz (renowacje)

zagranica

14.10.2020

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 12 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług.

Dla naszego klienta – firmy budowlanej realizującej projekty z zakresu inżynierii lądowej oraz wodnej na całym świecie (m.in. w Kanadzie, Ameryce Południowej, Afryce), zatrudniającej ponad 2,5 tys. pracowników – poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku Murarz (renowacje)

Miejsce pracy: różne lokalizacje na terenie Belgii

Opis stanowiska:

  • praca przy renowacji budynków;
  • prace murarskie z wykorzystaniem cegły i kamienia naturalnego;
  • renowacyjne prace murarskie przy łukach murarskich, krótkich odcinkach ścian, fragmentach podłóg.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub francuskiego;
  • min. 5 lat doświadczenia w pracy jako murarz;
  • wykształcenie w zawodzie murarz;
  • umiejętność murowania z cegły i kamienia naturalnego;
  • prawo jazdy kat. B;
  • certyfikat VCA (możliwość wyrobienia na miejscu);
  • cierpliwość do wykonywania precyzyjnych, renowacyjnych prac murarskich;
  • ścisłe przestrzeganie przepisów BHP;
  • umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie długoterminowe na belgijskich warunkach;
  • stawkę godzinową zaczynającą się od 14,63 € brutto (stawka zależna od doświadczenia, możliwość negocjacji stawki w czasie rozmowy rekrutacyjnej z przedstawicielem firmy);
  • dodatek wakacyjny – w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 4275-4780 € brutto  (15,38 % rocznych zarobków brutto);
  • premię roczną – w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2315-2590 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego;
  • gwarantowane 40 h pracy tygodniowo;
  • możliwość nadgodzin (płatne 150%);
  • możliwość przejścia na stały kontrakt po 11 m-cach pracy;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem;
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania – 80 euro/tydzień;
  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego(opcjonalne) – 7,5 euro miesięcznie;
  • dofinansowanie do dojazdów do pracy;
  • płatne święta!
  • pomoc w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego!
  • termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem!

Dodatkowe informacje:

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Link2europe sp. z o.o. z siedzibą w Opolu moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)”.

Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych, będzie Link2europe z siedzibą przy ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu.

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę!

REKOMENDACJA kandydata – za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 250-500 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika).

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 503 028 187, a.capkunis@link2europe.pl

Kontakt:

Telefon: 503028187

Email: a.capkunis@link2europe.pl

Województwo: zagranica