Kierownik budowy

dolnośląskie

14.10.2020

Poszukujemy kierownika budowy

Miejsce pracy: Wrocław i okolice

Wymagania:
– wykształcenie techniczne – budownictwo – mocno ugruntowana wiedza specjalistyczna;
– co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe jako kierownik budowy w przemyśle spożywczym;
– wcześniejsze doświadczenie z projektami realizowanymi w modelu EPCM – mile widziane;
– biegła znajomość języka polskiego i angielskiego – warunek konieczny, codzienna współpraca z klientem anglojęzycznym;
– umiejętność szybkiej adaptacji do zmieniających się warunków klient (szczególnie rynek);
– duża dyspozycyjność;
– bardzo wysokie umiejętności komunikacyjne;
– bardzo dobre zdolności analityczne, umiejętność wyciągania wyników;
– zorientowanie na cel, na klienta.

Opis stanowiska:
– zarządzanie pracami budowlanymi – obiekt z sektora przemysłu spożywczego;
– zarządzanie zespołem inżynierów reprezentujących wszystkie branże (budowlana, HVAC, elektryczna, itp.);
– doradztwo, prowadzenie i kierowanie innymi projektami w projekcie;
– praca z klientami, zarządzanie ich oczekiwaniami i wymaganiami;
– stworzenie i utrzymanie schematu raportowania rozwoju projektu z klientem;
– koordynacja zasobów w projekcie;
– dbałość o relacje z klientami i partnerami w celu odkrycia nowe możliwości współpracy

Oferta
– praca w międzynarodowym środowisku;
– umowa o pracę lub B2B;
– bardzo atrakcyjne wynagrodzenie + benefity.

Kontakt:

Telefon: 691815507

Email: biuro@pracacontessa.pl

Województwo: dolnośląskie