Kierownik budowy (roboty drogowe)

opolskie

10.02.2021

Praca przy budowie dróg i autostrad.

Zadania:
– Planowanie i realizacja zadań na budowie
– Nadzór i koordynacja prac
– Raportowanie
– Nadzór nad przestrzeganiem, zasad BHP i prawa budowlanego,
– Kontrola jakości wykonywanych prac, prowadzenie dokumentacji budowy
– Analiza rozwiązań pod kątem ich optymalizacji

Wymagania:
– Doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika budowy przy realizacji prac drogowych minimum 2 lata.
– Posiadanie uprawnień drogowych bez ograniczeń
– Umiejętność zarządzania zespołem
– Samodzielność i umiejętność działania pod presją czasu
– Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:
– Stabilne zatrudnienie oparte o elastyczne formy dostosowane do preferencji kandydata
– Pracę nad ciekawymi projektami inwestycyjnymi w dynamicznie rozwijającej się firmie
– Niezbędne narzędzia pracy

Kontakt:

Telefon: 518150255

Email: tomasz.muszynski@oltree.pl

Województwo: opolskie