Kierownik budowy

cała Polska

10.02.2021

Firma zZajmująca się kompleksowym wykonawstwem inwestycji hydrotechnicznych oraz ogólnobudowlanych zatrudni na stanowisko kierownik budowy.
Miejsce pracy KOŁOBRZEG

Opis stanowiska:
* Zarządzanie i nadzorowanie robót budowlanych
* Koordynowanie pracy podległych pracowników
* Sporządzanie raportów z postępu prac
* Prowadzenie dokumentacji budowy
* Dbałość o relacje z klientami

Wymagania:
* Wykształcenie wyższe techniczne – kierunek budownictwo
* Doświadczenie w pracy na podobnym wymienionym stanowisku minimum 2 lata
* Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
* Prawo jazdy kat. B
* Dyspozycyjność.
* Umiejętność obsługi programów biurowych i branżowych (m.in: Autocad)

Oferujemy
* Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
* Wynagrodzenie odpowiadające doświadczeniu i zaangażowaniu + premie uznaniowe
* Umowę o pracę
* Szkolenia umożliwiające podnoszenie kwalifikacji
* Praca w zgranym zespole

Prosimy o przesłanie CV na adres mailowy – biuro@phu-hydrobud.pl

Kontakt:

Telefon: 502462738

Email: biuro@phu-hydrobud.pl

Województwo: cała Polska