Kierownik budowy

pomorskie

10.03.2019

SN STRUKTON jest firmą budowlaną z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynkach Unii Europejskiej. Realizujemy wymagające projekty z zakresu budownictwa kubaturowego, przemysłowego oraz cywilnego w technologiach tradycyjnych, prefabrykowanych oraz modułowych.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej działalności poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Budowy

Jeśli posiadasz odpowiednie kwalifikacje, ponadprzeciętną chęć do pracy, orientację na sukces oraz znajomość angielskiego na poziomie bardzo dobrym oraz jesteś dyspozycyjny na tyle, aby pomieszkać za granicą, nie wahaj się, aby aplikować na oferowane stanowisko.

Opis stanowiska:
Prowadzenie projektów inwestycyjnych związanych z budownictwem kubaturowym,
Identyfikacja barier i zagrożeń realizacyjnych,
Weryfikacja i optymalizacja projektów pod względem ekonomiki wykonawczej i budżetowej,
Kontrola harmonogramu, wykonania budżetu inwestycji, zgodności z zatwierdzonym projektem oraz standardami jakościowymi i raportowaniem do Zarządu Spółki.

Wymagania:
Ukończone wyższe studia kierunkowe,
Doświadczenie minimum 5 lat w samodzielnym prowadzeniu budowy,
Uprawnienia wykonawcze w branży konstrukcyjnej bez ograniczeń, budowlane bez ograniczeń,
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
Biegła znajomość procesów technologicznych budownictwa mieszkaniowego,
Umiejętność kierowania zespołem oraz gotowość do podejmowania wyzwań i realizacji ambitnych celów zawodowych.

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Udział w wypracowanym zysku, adekwatny do uzyskanych wyników pracy,
Ambitną, dającą możliwości rozwoju pracę w międzynarodowym środowisku,
Pakiet prywatnej opieki medycznej,
Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego.

Kontakt:

Telefon: 538814922

Email: rekrutacja@snstrukton.com

Województwo: pomorskie