Inżynier budowy/technik (odbiory techniczne mieszkań)

kujawsko-pomorskie

22.11.2023

Pewny Lokal to ogólnopolski lider audytów nieruchomości mieszkalnych.
Jesteśmy #1 w Polsce na rynku odbiorów technicznych mieszkań i domów i aktualnie poszukujemy Partnerów Technicznych do naszej sieci w Toruniu.

Zakres obowiązków:
– wykonywanie odbiorów technicznych mieszkań i domów na rynku pierwotnym od deweloperów,
– przeprowadzanie przeglądów technicznych mieszkań i domów na rynku wtórnym (rzadziej niż na rynku pierwotnym),
– praca mobilna na terenie Torunia i okolicach,
– elastyczna praca w godzinach 9-17 od poniedziałku do piątku.

Nasze wymagania:
– prawo jazdy kat. B i własny (niewspółdzielony) samochód (warunek konieczny),
– dyspozycyjność w trakcie tygodnia w godzinach 9-17:00,
– wykształcenie minimum średnie techniczne (preferowane osoby z tytułem inżyniera),
– znajomość budownictwa mieszkaniowego (preferowane doświadczenie w tym obszarze),
– dokładność, komunikatywność, asertywność, pozytywna energia i zaangażowanie.

Oferujemy:
– współpracę z atrakcyjnymi i transparentnymi stawkami godzinowymi,
– rozliczenie za paliwo,
– szerokie wsparcie szkoleniowe (materiały edukacyjne, szkolenia),
– możliwość rozwoju wraz ze stażem w firmie (m.in. stawki, zakres zleceń),
– narzędzia (specjalistyczny sprzęt do wykonywania odbiorów technicznych, dostęp do autorskiego oprogramowania),
– pracę w dynamicznym zespole z bogatym doświadczeniem w sektorze prywatnym.

Kontakt:

Telefon: 797 014 014

Email: kontakt@pewnylokal.pl

Województwo: kujawsko-pomorskie