Inspektor ds. BHP / Specjalista ds. BHP

pomorskie

18.01.2016

Pomorskie
Nr ref.: BHP/PL

Opis stanowiska pracy
-praca przy dużym kontrakcie budowlanym
-kontrolę warunków pracy oraz zapewnienie wymaganego stanu bezpieczeństwa
-uczestniczenie w spotkaniach
-przygotowanie raportów o stanie BHP, uczestniczenie w audytach
-przygotowywanie zaleceń dotyczących modyfikacji, poprawy lub usunięcia zagrożeń dla zdrowia i bezpieczeństwa pracowników
-tworzenie instrukcji BHP, monitorowanie wdrażania procedur BHP
-współpracę z instytucjami zewnętrznymi jak np. PIP, PIS, UDT
-szkolenia BHP pracowników oraz promowanie kultury BHP

Wymagania
-posiadanie uprawnień do pełnienia służby BHP
-co najmniej 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Inspektora BHP
-doświadczenie w pracy na budowie
-doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem
-praktycznej znajomości obowiązujących przepisów w zakresie BHP
-rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych
-prawo jazdy kat. B
-dobra znajomość języka angielskiego
-umiejętność obsługi komputera i znajomość pakietu Microsoft Office

Oferujemy
-praca przy prestiżowym projekcie budowlanym (dla dużej międzynarodowej firmy)
-atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia
-możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: inżynier@jobs.pl wraz z numerem referencyjnym w tytule: BHP/PL

Kontakt:

Telefon: 228554216

Email: inzynier@jobs.pl

Województwo: pomorskie