NSG Group buduje Centrum Usług Wspólnych w Sandomierzu

25.06.2012

NSG Group, właściciel marki Pilkington producenta szkła i wyrobów szklanych dla przemysłu budowlanego i motoryzacyjnego uruchamia w Polsce Centrum Usług Wspólnych.

Jednostka będzie obsługiwać zakłady grupy we Włoszech, Wielkiej Brytanii, Niemczech i Polsce. Centrum Usług Wspólnych zlokalizowane zostanie w Sandomierzu i będzie obsługiwać zakłady koncernu w obszarze IT, finansowo-księgowym oraz zakupów.

Projekt tworzenia centrum ruszył w czerwcu b.r. zaś jego uruchomienie przewidziane jest na październik 2012 r. Obecnie trwają prace nad stworzeniem wyspecjalizowanego zespołu pracowników.

Przy wyborze lokalizacji nowego centrum, atutami były także: stabilna sytuacja finansowa spółek w Polsce, konkurencyjne koszty pracy oraz dostępność kandydatów zainteresowanych pracą dla NSG Group w Sandomierzu. Uruchomienie nowego centrum oznacza 60 nowych miejsc pracy dla osób z Sandomierza i okolic.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.