Nowy prezes Zarządu ES-SYSTEM S.A.

12.05.2015

8 maja br. Rada Nadzorcza powołała Rafała Gawrylaka na stanowisko prezesa Zarządu ES-SYSTEM S.A. Pan Rafał Gawrylak zastąpił na tym stanowisku ustępującego prezesa Bogusława Pilszczka, jednego z założycieli spółki, który 8 maja br. na WZA został powołany do Rady Nadzorczej ES-SYSTEM S.A.

Rafał Gawrylak od 15 lat jest związany z branżą oświetleniową, z grupą ES-SYSTEM – od 2006 r. Na stanowisko prezesa Zarządu Grupy Kapitałowej ES-SYSTEM Rafał Gawrylak przeszedł z funkcji członka Zarządu ds. Produkcji w ES-SYSTEM S.A. Od 2010 r. zarządza ES-SYSTEM NT Sp. z o.o., najpierw jako wiceprezes, a od 2012 r. jako prezes. Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Jest ekspertem w budowaniu i optymalizacji procesów produkcyjnych, zarządzaniu łańcuchem dostaw oraz negocjacjach handlowych. Z wykształcenia inżynier. Ukończył Zarządzanie i Marketing na Wydziale Mechanicznym Politechniki Opolskiej.

Rewolucja LED-owa oraz dynamicznie zmieniający się rynek otwierają przed nami nowe możliwości, które chcemy wykorzystać na rzecz dalszego rozwoju ES-SYSTEM – zapowiada Rafał Gawrylak, prezes Zarządu ES-SYSTEM S.A.

Bogusław Pliszczek, jeden z głównych założycieli spółki ES-SYSTEM, pełnił funkcję prezesa Zarządu w okresie od sierpnia 1999 r. do sierpnia 2012 r. oraz od października 2013 r. do maja 2015 r. Bogusław Pilszczek będzie wspierał Zarząd w długofalowym rozwoju Grupy Kapitałowej. Jako członek Rady Nadzorczej będzie angażował się m.in. w poszukiwanie kluczowych obszarów dalszego rozwoju Grupy oraz w rozwój nowych produktów.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.