Nowy magazyn dla branży budowlanej

10.01.2024

Zapraszamy do lektury nowego magazynu Wydawnictwa PIIB. Na łamach czasopisma „Budownictwo. Trendy i Biznes” prezentowane są aktualne informacje na temat rynku budowlanego, innowacyjne technologie i materiały, a także nowoczesne metody zarządzania.

 

Magazyn Budownictwo. Trendy i Biznes

Fot. Canva i Rawpixel, stock.adobe.com

 

Pierwszy numer magazynu jest już dostępny w wersji elektronicznej i drukowanej. „Budownictwo. Trendy i Biznes” to platforma dla firm działających w branży budowlanej do prezentowania swojej działalności oraz rozwiązań będących odpowiedzią na wyzwania współczesnego budownictwa. W każdym wydaniu publikowane są wywiady, raporty oraz prezentacje produktów i usług przydatnych dla osób działających w branży budowlanej.

 

Magazyn „Budownictwo. Trendy i Biznes” wydawany jest pod marką miesięcznika „Inżynier Budownictwa” – lidera wśród czasopism kierowanych do profesjonalistów z branży budowlanej.

 

– Nowy tytuł doskonale uzupełnia portfolio Wydawnictwa Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa, w którym znajduje się miesięcznik „Inżynier Budownictwa” oraz kwartalnik „Przewodnik Projektanta”. Jest również dopełnieniem naszych serwisów internetowych, m.in. www.izbudujemy.pl, stanowiących bazę informacji technicznych o produktach, firmach i inwestycjach budowlanych – mówi Aneta Grinberg-Iwańska, prezes zarządu WPIIB i redaktor naczelna „Budownictwo. Trendy i Biznes”. – Do współpracy przy tworzeniu pierwszego wydania zaprosiliśmy ekspertów z branży, producentów, a przede wszystkim laureatów organizowanego przez nas projektu Kreator Budownictwa Roku.

 

W pierwszym wydaniu szczególnie polecamy:

Członkowie PIIB mają bezpłatny dostęp do wersji elektronicznej po zalogowaniu się na stronie https://portal.piib.org.pl/ oraz w aplikacji mobilnej PIIB.
Czasopismo jest również dostępne w sklepie internetowym https://inzynierbudownictwa.pl/sklep/.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in