Nowy budynek naukowo-laboratoryjny dla AGH

25.07.2018

Mostostal Warszawa wybuduje kolejny budynek dla Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Zaprojektowany obiekt użytkowany będzie przez Wydział Wiertnictwa Nafty i Gazu oraz Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej Akademii Górniczo-Hutniczej. Budynek zaprojektowano jako budynek o pięciu kondygnacjach nadziemnych i jednej podziemnej, na rzucie wydłużonego prostokąta.

Na poziomie piwnic zlokalizowano laboratoria związane tylko z wydziałem WWNiG, wyższe kondygnacje będą podzielne pomiędzy wydziały WWNiG oraz WEAIiIB i będą mieściły pomieszczenia laboratoryjne oraz pomieszczenia dydaktyczne, a także pokoje do pracy.

Przebudowane zostaną również chodniki wokół budynku, istniejący parking oraz schody zewnętrzne prowadzące na taras stołówki akademickiej.

Generalny Wykonawca: Mostostal Warszawa S.A., Oddział Południowy

Data podpisania umowy: 28.06.2018 r.

Termin zakończenia: 15.11.2019 r.

Dyrektor kontraktu: Artur Sikora

Kierownik budowy: Mariusz Rudnik

Wartość umowy: 22 593 259,13 zł netto

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.