Nowość na rynku logistycznym – magazyny modułowe

17.07.2019

W Bydgoszczy rozpoczęła się budowa Modułów Magazynowo Produkcyjnych (MMP). To w pełni wyposażone mniejsze magazyny klasy A z biurami i miejscami parkingowymi.

 

Powstający w ramach inwestycji obiekt zaplanowano w konstrukcji żelbetowo-stalowej. Budynek docelowo będzie mieć 11000 m2 powierzchni, 10 m wysokości i podział na 19 modułów. Każdy z nich będzie składać się z 530 m2 powierzchni magazynowej oraz 85 m2 biurowo-socjalnej. Część socjalna będzie wykończona pod klucz, a nad biurem znajdzie się dodatkowa antresola, do wykorzystania zależnie od potrzeb użytkowników.

 

Dodatkowo na terenie inwestycji zrealizowana zostanie pełna infrastruktura techniczna, obszerne place manewrowe oraz miejsca parkingowe o powierzchni 30 000 m2. Dzięki temu do każdego modułu przynależeć będą trzy miejsca parkingowe.

 

Zobacz: Budowa centrum logistycznego MLP Poznań West

 

 

Ukończenie MMP w Bydgoszczy planowanie jest na końcówkę 2019 roku. Kolejne tego typu obiekty mają powstać w Kajetanach pod Warszawą, Poznaniu oraz Gdańsku.

 

Inwestycję tę dla Grupy Kapitałowej Waimea Holding S.A. realizuje generalny wykonawca –  firma W.P.I.P. z Poznania.

 

W.P.I.P.

 

Zobacz: Rynek magazynowy blisko granicy 16 mln m2

 

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.