Nowość firmy Kreisel: Fuga Ekspresja

22.08.2007

Na rynku pojawiła się właśnie nowa, udoskonalona zaprawa do spoinowania firmy Kreisel – Fuga Ekspresja 703. Ma lepsze parametry użytkowe, więcej kolorów, jest bardziej odporna.

Na rynku pojawiła się właśnie nowa, udoskonalona zaprawa do spoinowania firmy Kreisel – Fuga Ekspresja 703. Ma lepsze parametry użytkowe, więcej kolorów, jest bardziej odporna.

 

Fot. Kreisel

 

Nowość firmy Kreisel to nowa zaprawa do spoinowania wąskich fug – Fuga Ekspresja 703.

Zaprawa ta przeznaczona jest do spoinowania wszelkich typów ściennych i podłogowych płytek ceramicznych oraz z niepodatnego na przebarwienia kamienia naturalnego i sztucznego, układanych na podłożach wewnątrz i na zewnątrz budynku. Ekspresję można stosować przy szerokości spoin od 1 do 6 mm.

Fuga charakteryzuje się wysoką odpornością na ścieranie, działanie zmiennych cykli zamrażania i rozmrażania, opadów atmosferycznych. Może być stosowana także na podłożach z ogrzewaniem podłogowym. Nowością jest unikalna formuła Hydroprotect, sprawiająca, że pryskająca woda spływa z jej powierzchni jak krople deszczu na tafli lustra.

W Ekspresji zastosowano także specjalne wypełniacze mineralne powodujące, że po obróbce zaprawa ta jest wyjątkowo gładka.

Zawiera ona również dodatki zmniejszające ryzyko powstania wykwitów solnych, co jest bardzo istotne przy stosowaniu jej do kamienia naturalnego oraz na zewnątrz pomieszczeń. To wszystko po to, aby użytkownik mógł się cieszyć niezmiennym, czystym kolorem spoiny przez długi czas.

Producent oferuje szeroką paletę 28 kolorów fugi. Jest dostępna w opakowaniach 2 i 5 kilogramowych.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.