Nowe osiedle Grota 111 we Wrocławiu

10.09.2015

Spółka Echo Investment uzyskała pozwolenie na użytkowanie dla I etapu inwestycji Grota 111 zrealizowanego na wrocławskich Krzykach.

I etap Grota 111 to dwa kameralne budynki z wewnętrzną komunikacją, parkingiem podziemnym, placem zabaw i miejscami odpoczynku. Inwestycja powstaje w południowo-wschodnim Wrocławiu, przy ul. Grota Roweckiego.

W ramach I etapu w obu budynkach zaprojektowano 100 mieszkań o powierzchni od 27 do 99 m² z możliwością ich łączenia. Każde z nich ma co najmniej jeden balkon, loggię lub taras. Przewidziano również lokal usługowy, pomieszczenie na wózki i komórki lokatorskie. W ofercie znajdą się też mieszkania dwupoziomowe. Mieszkańcy mają również do dyspozycji 122 miejsca postojowe w większości zlokalizowane na parkingu podziemnym, a także pomieszczenia gospodarcze.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.