Międzynarodowa Szkoła Mikropali

30.04.2014

11 czerwca w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie odbędzie się Międzynarodowa Szkoła Mikropali.

Międzynarodowa Szkoła Mikropali to seminarium, podczas którego profesjonaliści-praktycy z całego świata będą dzielić się wiedzą z tej pasjonującej i niezwykle dynamicznie rozwijającej się dziedziny geoinżynierii, w tym: budownictwa inżynieryjnego, kolejowego, kubaturowego, rewaloryzacji zabytków.

Międzynarodowa Szkoła Mikropali to rodzaj szkolenia, którego jeszcze w Polsce nie było. Odbędzie się w ramach kursów organizowanych cyklicznie pod nazwą Short Course on Micropiles. To cieszące się wielkim powodzeniem i uznaniem szkolenia branżowe, od lat przygotowywane pod egidą trzech amerykańskich instytucji – ADSC, DFI i ISM.

Dotychczasowe edycje miały miejsce m.in. w Waszyngtonie, Toronto, Londynie czy Tokio.

Z uwagi na upowszechnienie technologii mikropalowych oraz na wagę i znaczenie tego typu konstrukcji w całej budowli, tematyka Szkoły Mikropali powinna zainteresować każdego, kto, w jakiejkolwiek roli, uczestniczy w procesie inwestycyjnym:

– inwestorów, przedstawicieli wydziałów inwestycji jednostek publicznych

– inspektorów nadzoru

– projektantów i konsultantów

– wykonawców

Formuła Międzynarodowej Szkoły Mikropali została dostosowana do formatu kursu jednodniowego. To wyjątkowa okazja, aby w tak krótkim czasie pozyskać kompendium wiedzy nt. mikropali, korzystając ze źródeł informacji niedostępnych na co dzień. 

Specjalnie przygotowany program szkoły obejmuje m.in.:

– projektowanie i wykonawstwo

– zagadnienia normowe, w tym Eurokod 7 i normę mikropalową PN-EN 14199

– technologie, materiały i sprzęt 

– zagadnienia z dziedziny kontroli jakości, w tym badania mikropali

– zagadnienia formalne, w tym specyfikacje wykonania i odbioru robót

– zagadnienia prawne i kontraktowe

Wykłady prowadzone będą w językach: angielskim i polskim. Podczas całego kursu można będzie skorzystać z profesjonalnego, konferencyjnego systemu tłumaczenia na żywo.

Rejestracja, szczegóły oraz najnowsze informacje na stronie: www.szkolamikropali.pl

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.