La Cascade na warszawskich Bielanach

02.01.2012

„La Cascade” to trzynastopiętrowy budynek, w którym znajdzie się 109 mieszkań o powierzchni od 25 do 87 m². Prace budowlane rozpoczną się w 2012 r. Realizacja inwestycji planowana jest na 2013 r.

Budynek wyróżniać będzie oryginalna, kaskadowa budowa i nowatorskie rozwiązania architektoniczne. Wśród mieszkań oferowanych przez dewelopera znalazły się zarówno kompaktowe kawalerki, jak i trzy- i czteropokojowe 9 mieszkań jednopokojowych o metrażach ok. 25 m. kw. Wszystkie mieszkania będą mieć balkony, loggie bądź tarasy, a lokale na parterze – ogródki.

W ramach usługi Atelier, klienci mogą również zdecydować się na jeden ztrzech dostępnych standardów aranżacji wnętrz: Tendance, Chic i Elégante, zróżnicowanych pod względem rodzaju użytych materiałów oraz elementów wyposażenia.

Inwestor: Bouygues Immobilier Polska.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.