WARBUD S.A. – Wywiad z Jerzym Werle, wiceprezesem zarządu, dyrektorem generalnym

Absolwent Wydziału Inżynierii Sanitarnej specjalności Budownictwo Wodne Politechniki Warszawskiej oraz Graduate School of Business na UniwersytecieStanford w Kalifornii. Z Warbudem związany od 1995 r. W styczniu 2005 r. objął stanowisko dyrektora generalnego. Obecnie pełni także funkcję wiceprezesa zarządu. Za projekt technologii montażu mostu Siekierkowskiego wraz z zespołem otrzymał nagrodę I stopnia Ministra Infrastruktury – za osiągnięcia twórcze w dziedzinie architektury i budownictwa oraz nagrodę I stopnia Naczelnej Organizacji Technicznej – za osiągnięcia w dziedzinie techniki. Wyróżniony za dokonania w dziedzinie budownictwa tytułem Najlepszego Menedżera 2008 i Członka XIII edycji Walnego Zgromadzenia Zarządu Polskiej Gospodarki, wg Home & Market. Otrzymał również odznakę honorową „Za zasługi dla budownictwa” nadaną przez Ministerstwo Budownictwa. Pasjonat narciarstwa i żeglarstwa.

TITAN Polska Sp. z o.o. – Wywiad z Jakubem Sierantem, dyrektorem zarządzającym

Absolwent Wydziału Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Ukończył również Europejskie Studia Menedżerskie w Krakowskiej Szkole Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego. Z firmą Titan Polska związany od 2002 r. Jest członkiem zarządu Małopolskiego Oddziału Polskiego Komitetu Geotechniki oraz Komitetu Technicznego PKN ds. Geotechniki. Jego zainteresowania to literatura, ekonomia, turystyka i sport (żeglarstwo oraz narciarstwo).

SZANSA Usługi Informatyczne Gabriela Ciszyńska-Matuszek – Wywiad z Gabrielą Ciszyńską-Matuszek, właścicielem firmy

Ukończyła studia techniczne na Politechnice Łódzkiej z wynikiem celującym. Pracuje z pasją, uwielbia rozmawiać z użytkownikami ZWCAD-a, z wieloma jest w stałym kontakcie od 2005 roku – czyli od momentu wprowadzenia na polski rynek pierwszej wersji programu ZWCAD. Wolny czas spędza z rodziną. Jej hobby to nauka języków obcych(angielski, włoski, niemiecki, francuski), czytanie książek, jazda na rowerze, jogging oraz pływanie.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.