Konstrukcje Budowlane 2018

09.11.2018

Instytut PWN organizuje V edycję ogólnopolskiej konferencji Konstrukcje Budowlane 2018, która odbędzie się 30 listopada w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku.

Budynek muzeum zachwycił swoją bryłą i został nazwany „nową ikoną i symbolem Gdańska”. Rozwiązania budowlane, jakie zostały zastosowane w konstrukcji budynku, wykorzystują najnowocześniejsze materiały budowlane, o których opowiedzą praktycy odpowiedzialni za ostateczny kształt muzeum: projektant konstrukcji inż. Paweł Gębka, architekt inż. Jacek Droszcz i kierownik budowy inż. Karol Kalinowski.

Na konferencji nie zabraknie wybitnych specjalistów i autorytetów, m.in. prof. dr hab. inż. Włodzimierz Starosolski, prof. dr hab. inż. Michał Knauff oraz mgr inż. Wiesław Bocheńczyk.

Wydarzenie jest skierowane przede wszystkim do praktyków z branży budowlanej, inżynierów budownictwa, konstruktorów i ekspertów budowlanych, osób związanych z wykonawstwem i nadzorem budowlanym, projektantów, pracowników administracji budowlanej.

 

Szczegółowy program spotkania i formularz rejestracji

 

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.