Konkurs TOPTEN Okna

10.03.2017

Ruszyła IV edycja ogólnopolskiego konkursu TOPTEN Okna 2017.

Ma on na celu wyłonienie okien i drzwi o najlepszej efektywności energetycznej przy uwzględnieniu aspektów technicznych oraz ekonomicznych.

Konkurs TOPTEN Okna 2017 ma pomóc inwestorom, projektantom, audytorom energetycznym w doborze dostępnej na polskim rynku stolarki budowlanej w pięciu kategoriach:

– okna pionowe:

    – okna drewniane,

    – okna aluminiowe,

    – okna PVC,

– okna dachowe,

– drzwi zewnętrzne.

Zasadą konkursu jest niezależna i bezstronna ocena stolarki oparta na przeanalizowaniu deklarowanych parametrów technicznych, potwierdzonych przez badania wykonane w renomowanych, kredytowanych jednostkach badawczych.

Ogłoszenie wyników odbędzie się na gali rozdania nagród wraz z konferencją prasową w dniu 31 maja 2017 r. o godzinie 16.00 w Warszawie w Hotelu MDM przy Pl. Konstytucji 1.

 

 

Szczegóły konkursu na stronach:

– www.e-stolarka.pl/topten2017.html

– www.cieplej.pl

– www.topten.info.pl

– www.facebook.com/daeiswroclaw

 

Organizatorzy: Stowarzyszenie na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju, Fundacja na Rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii, Dolnośląska Agencja Energii i Środowiska

Patroni honorowi: Polski Związek Okien i Drzwi, Zrzeszenie Audytorów Energetycznych, Dolnośląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa, Dolnośląska Okręgowa Izba Architektów, Ogólnokrajowe Stowarzyszenie „Poszanowanie Energii i Środowiska”

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.