Konferencja Projektowanie przyszłości – Proces inwestycyjny XXI wieku

03.02.2014

10-11 kwietnia w Hotelu Narvil Conference & SPAw Serocku pod Warszawą odbędzie się I konferencja i targi BIM – Projektowanie przyszłości.

Celem wydarzenia jest wymiana doświadczeń pomiędzy uczestnikami procesu inwestycyjnego, dająca możliwość skonfrontowania aktualnej wiedzy technicznej z doświadczeniami rozwiniętych rynków. Konferencja to także spotkania dwustronne, które umożliwiają zacieśnienie dotychczasowych kontaktów oraz nawiązanie nowych relacji biznesowych. „Inżynier Budownictwa” jest patronem medialnym wydarzenia.

Adresaci: projektanci budowlani, architekci, przedstawiciele firm wykonawczych, inwestorzy, nadzór budowlany, kierownicy budów, deweloperzy.

 

Program konferencji: Wykorzystanie technologii BIM przy projekcie Marina Mall w Dubaju, BIM na świecie i w Polsce, BIM – praktyczne zastosowanie w międzynarodowej korporacji, Wybór projektanta na podstawie jakości, Od deski kreślarskiej do wirtualnego modelu, BIM w Finlandii – od teorii do praktyki, Open BIM w praktyce.

Honorowy patronat Izby Projektowania Budowlanego. Patronat Krajowej Izby Gospodarczej, BIMKlaster.

Rejestracja: www.projektowanieprzyszlosci.pl lub biuro@konfoteka.pl

 

Marina Mall w Dubaju

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.