Kolejny budynek Red Park w Poznaniu gotowy

22.08.2019

Trzeci budynek osiedla Red Park na Dębcu dostał pozwolenie na użytkowanie.

 

 

Red Park – III etap

Budowa 13-piętrowego budynku C Red Parku w Poznaniu dobiegła końca. Znajduje się tu 137 mieszkań o powierzchni od 36 do 60 m². Są to zarówno kameralne 2-pokojowe lokale, jak i 3-pokojowe, z kuchnią lub aneksem kuchennym. Mieszkania na parterze i na najwyższym piętrze charakteryzują się wysokością do 3 m. Z balkonów i tarasów rozlega się panoramiczny widok na Dębiec i inne części Poznania.

Jak dotąd na monitorowanym i ogrodzonym osiedlu przy ul. 28 czerwca 1956 r. powstało łącznie ponad 400 mieszkań. Lokatorzy Red Parku mają do dyspozycji patio, wózkownię, rowerownię i parking podziemny.

Budowa III etapu rozpoczęła się w listopadzie 2017 r., a w sierpniu br. otrzymał on pozwolenie na użytkowanie. Generalnym wykonawcą była firma Alfa-Bet Polska.

 

Red Park – IV etap

W planowanym czwartym (ostatnim) budynku Red Parku znajdzie się 137 mieszkań o powierzchni od 34 do 99 m² i liczbie pokoi od 2 do 4. Deweloper – RED Real Estate Development oferuje możliwość łączenia mieszkań lub ich zaaranżowania według własnych potrzeb. Na parterze przewidziano ogródki o powierzchni do 260 m². W pobliżu inwestycji znajdują się m.in. Lasek Dębiecki, park Dębina, Galeria Dębiec i ryneczek. Ceny mieszkań wynoszą od 6,2 tys. zł za m².

 

Czytaj też: IV etap osiedla Red Park

Rosną ceny gruntów pod budownictwo mieszkaniowe

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.