Kampania „Wybierz firmę z Certyfikatem DAFA”

09.11.2023

Dobór właściwych partnerów i podwykonawców nie może być przypadkowy, ponieważ w dużej mierze przesądza o powodzeniu całej inwestycji. Z myślą o tym powstał Certyfikat DAFA, który potwierdza odpowiednie umiejętności i uprawnienia firm, które go uzyskały.

 

Walka o to, aby wysoki standard budownictwa stał się czymś naturalnym i oczywistym, nie jest łatwa. Stowarzyszenie Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad (DAFA) wierzy, że warto inwestować w jakość, i rekomenduje do współpracy firmy posiadające Certyfikat DAFA.

Przyznawany certyfikat zaufania stanowi solidną rekomendację i pozwala dokonać przemyślanego wyboru rzetelnych partnerów, z gwarancją wysokiej jakości produktów oraz realizacji inwestycji na najwyższym poziomie.

W tegoroczną kampanię „Wybierz firmę z certyfikatem DAFA” włączyli się liczni, znaczący partnerzy promujący jej przekaz. Są wśród nich najważniejsze pisma branżowe oraz portale związane z budownictwem i architekturą. Wspólny, intensywny przekaz gwarantuje dotarcie do inwestorów oraz generalnych wykonawców, poszukujących rzetelnych partnerów i podwykonawców.

Certyfikat DAFA to wyróżnienie, które stawia firmę w gronie rekomendowanych partnerów, cechujących się bardzo dobrą jakością świadczonych usług i oferowanych materiałów oraz wiarygodnością biznesową. Jest potwierdzeniem wysokiego poziomu fachowości, a także wiedzy w zakresie prawidłowego wykonywania i doboru materiałów na dachy płaskie oraz fasady.

Baza godnych zaufania certyfikowanych firm dostępna jest na: www.dafa.com.pl

 

Certyfikat DAFA

 

STOWARZYSZENIE DAFA

Stowarzyszenie Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad (DAFA) od ponad 17 lat reprezentuje oraz promuje najwyższe standardy technologiczne dla nowoczesnego budownictwa dachów płaskich i fasad. Stanowi wspólny głos wykonawców oraz producentów dachów płaskich i fasad w podnoszeniu kultury projektowania, budowania czy użytkowania budynków w Polsce. Realizuje misję poprawy relacji pomiędzy podmiotami w ramach prowadzonej inwestycji, ustalając jednolite wytyczne i zasady współpracy.

Stowarzyszenie określa wytyczne oraz wydaje publikacje techniczne, wpływając na bezpieczeństwo funkcjonowania całej branży. Wspiera swoich członków w zakresie doradztwa technicznego, prawnego czy szkoleniowego. Prowadzi również działania umacniające pozycję i wizerunek członków oraz stanowi platformę integracji branży budowlanej z sektora dachów płaskich i fasad w Polsce.

 

 

Przeczytaj też:

Pokrycia dachów płaskich

Elewacje wentylowane z wykorzystaniem elementów okładzinowych

Ogród na dachu płaskim

 

 

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in