Kaliska Park w Turku – I etap na półmetku

06.04.2021

W I etapie osiedla Kaliska Park w Turku powstają 62 mieszkania w dwóch kameralnych budynkach.

 

Kaliska Park

 

Inwestorem i generalnym wykonawcą otoczonego przyrodą osiedla Kaliska Park usytuowanego przy ul. Kaliskiej w centrum Turku jest FB Antczak. To kolejna inwestycja tej firmy w Wielkopolsce. Będzie ona podzielona na dwa etapy. W ramach I etapu powstają obecnie dwa kameralne, otoczone zielenią budynki: trzykondygnacyjny oraz czterokondygnacyjny. W sumie znajdą się w nich 62 mieszkania o łącznej powierzchni około 3 tys. m². Lokale będą miały powierzchnię od 31 do 63 m². W I etapie powstanie jeszcze jeden trzykondygnacyjny budynek. W trzech obiektach znajdzie się więc łącznie 80 mieszkań, a także 92 miejsca parkingowe.

 

Kaliska Park

 

Realizacja osiedla Kaliska Park rozpoczęła się w czerwcu 2020 roku. Zaawansowanie budowy przekroczyło już 50%. Klucze do lokali zostaną przekazane klientom zgodnie z harmonogramem, tj. do końca grudnia 2021 roku.

Mieszkania usytuowane na parterze będą wyposażone w rolety zewnętrzne, a ich mieszkańcy będą mieli do dyspozycji własne ogródki. Z kolei właściciele mieszkań na wyższych kondygnacjach skorzystają z funkcjonalnych balkonów. Powstaną także wózkownia oraz rowerownia. Części wspólne będą pełne zieleni. Na ternie osiedla powstanie nowoczesny plac zabaw. Całość uzupełnią elementy małej architektury. Inwestycja będzie dobrze skomunikowana z innymi częściami miasta.

Inwestor Kaliska Park: ANTCZAK Residential. Osiedle zostało zaprojektowane przez poznańską pracownię MODOarchitektura.

 

Czytaj także: Piątkowska 133 – nowy budynek mieszkalny w Poznaniu

Między Mostami – nowe osiedle w Kaliszu

Ziębicka 14 – nowe osiedle w Poznaniu

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in