ITB zaprezentuje nową instrukcję montażu

21.01.2016

Publikacja „Montaż okien i drzwi balkonowych” Instytutu Techniki Budowlanej zostanie po raz pierwszy zaprezentowana podczas MONTERIADY, inicjatywy organizowanej przez Związek POiD na tegorocznych targach BUDMA.

Publikacja „Montaż okien i drzwi balkonowych” autorstwa mgr. inż. Krzysztofa Matei, z serii Warunki techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych, jest oczekiwana przez osoby związane z branżą okienną, w tym producentów stolarki, sprzedawców oraz firmy i osoby zajmujące się montażem okien i drzwi balkonowych. Opracowanie jest nowelizacją instrukcji z 2011 r. i obejmuje swoim zakresem najnowsze tendencje i rozwiązania w dziedzinie montażu okien i drzwi balkonowych oraz tzw. stolarki HS, nieujętej w poprzedniej wersji. – mówi mgr inż. Marzena Jakimowicz z Instytutu Techniki Budowlanej.

 

 

Nowa instrukcja zostanie zaprezentowana podczas specjalnej konferencji prasowej na stoisku MONTERIADY. Konferencja odbędzie się 3 lutego, o godzinie 16:30 w pawilonie nr 5, na stoisku numer 73. Każdy odwiedzający stoisko MONTERIADY będzie mógł pobrać specjalny kupon, uprawniający do zakupu instrukcji w preferencyjnej cenie.

MONTERIADA to cykl interaktywnych pokazów montażu na specjalnie zaprojektowanym stoisku na targach BUDMA. Wydarzenie organizuje Związek POiD, organizacja zrzeszająca firmy związane ze stolarką budowlaną.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.