Hörmann przejmuje TNR Industrial Doors

16.10.2017

Hörmann uzupełnia swoją ofertę bram przemysłowych o bramy z pełnej gumy.

Firma przejmuje kanadyjską spółkę TNR Industrial Doors Inc. specjalizującą się w produkcji takich bram, stosowanych przede wszystkim w przemyśle wydobywczym.

Spółka TNR Ontario Industrial Doors z siedzibą w Barrie (w pobliżu Toronto) została założona w 2003 r. Obecnie zatrudnia około 65 pracowników, a jej przychód ze sprzedaży wynosi blisko 15 mln euro. Firma zajmuje się produkcją i dystrybucją bram szybkobieżnych, rolowanych i przede wszystkim z pełnej gumy, które ze względu na swoją trwałość znajdują wszechstronne zastosowanie w przemyśle wydobywczym.

Obecna prezes Zarządu, Cathy Buckingham, pozostaje na swoim stanowisku i nadal będzie zarządzać przedsiębiorstwem pod marką TNR Industrial Doors.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.