Górskie osiedle Osada Czorsztyn

03.08.2015

Osada Czorsztyn to kompleks energooszczędnych, luksusowych willi jednorodzinnych, usytuowanych nad malowniczym Jeziorem Czorsztyńskim.

 

Z terenu inwestycji rozpościera się widok na Tatry, Gorce i Pieniny. Cały teren inwestycji jest ogrodzony. Wszystkie domy wybudowano w technologii łączącej naturalne materiały, takie jak kamień i drewniane bale z futurystycznym szkłem. Inwestycja została zrealizowana przez Wawel Service Sp. z o.o.

Osada Czorsztyn jest oddalona o 100 km od Krakowa. Znajduje się we wsi Mizerna, położonej nad brzegiem Jeziora Czorsztyńskiego.

Powstały trzy rodzaje domów: Mizerna: pow. 126,35 m2, Maniowy: pow. 146,20 m2, Kluszkowce: pow. 157,80 m2.

Inwestycja wyróżnia się połączeniem tradycyjnej góralskiej struktury opartej na drewnie i kamieniu, z dużą ilością przeszkleń oraz nowoczesnych elementów wyznaczających nowe trendy w budownictwie. Dzięki takim zastosowaniom wewnątrz budynku dominuje światło naturalne. Poszczególne domy zostały ułożone względem siebie w porządku przypominającym zabudowę najstarszych osad na polskiej ziemi, w tym pradawnego grodu biskupińskiego. Dzielą je proste, funkcjonalne aleje – podsumowuje Bogusław Maciaś, prezes Zarządu Wawel Service Sp. z o.o.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.