Firmy z Certyfikatem DAFA

13.09.2023

Certyfikat DAFA to wyróżnienie, które potwierdza wysoki poziom fachowości oraz wiedzy w zakresie prawidłowego wykonywania i doboru materiałów na dachy płaskie, zielone i fasady.

 

Dobór właściwych partnerów i podwykonawców nie może być przypadkowy, gdyż przesądza w dużej mierze o powodzeniu całej inwestycji. Certyfikat członkostwa w Stowarzyszeniu Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad – DAFA jest potwierdzeniem wiarygodności i rzetelności biznesowej, a także świadectwem wysokiej jakości wykonawstwa oraz standardu dostarczonych i stosowanych produktów zgodnie z obowiązujący wymogami technicznymi i prawem budowlanym.

 

Certyfikat DAFA

 

>>> Sprawdź ofertę ALUCO – świetliki dachowe i fasady poliwęglanowe >>>

 

Stowarzyszenie nagradza rzetelność firm specjalnym certyfikatem, który stanowi solidną rekomendację i pozwala dokonać przemyślanego wyboru.

Korzystanie z usług firmy certyfikowanej niesie za sobą korzyści – inwestor i generalny wykonawca zyskuje przede wszystkim pewność wyboru rzetelnych partnerów, wysokiej jakości produktów i realizacji inwestycji na wysokim poziomie.

Do grona firm z certyfikatem DAFA należą wykonawcy dachów płaskich i fasad, a także producenci i dostawcy materiałów oraz urządzeń techniki budowlanej.

Lista firm dostępna jest na stronie internetowej: www.dafa.com.pl

 

 

Czytaj także:

Pokrycia dachów płaskich

Zabezpieczanie drewna elewacyjnego – lazura czy olej?

Stropodachy wentylowane

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in